У Мукачеві схвалили зміни до програми реформування та підтримки водопровідного та каналізаційного господарств
Міська рада, опубліковано 22 лютого 2022 року о 10:26

В рамках програми виділено 10 млн. на засоби обліку для багатоповерхівок та їх встановлення. Загалом буде придбано 238 загально-будинкових лічильників з дистанційною передачею даних Також, за 400 тис. грн. буде виготовлено ПКД для проведення реконструкції водозабору Чинадієвський 1, 8 млн. грн. спрямували на будівництво водопроводу по вул. Проніна Василія — вул. Гастелло Миколи в Мукачеві 1,3 млн. грн. на виконання робіт по будівництву реверсної лінії від в/з Франка Івана 3,5 млн. грн. на придбання насосного обладнання для станції II водозабір «Чинадієво» 700 тис. грн. на закупівлю гідравлічного тросового руйнівника труб Ознайомитися детальніше із програмою можна на офіційних сторінках Мукачівської міської ради Загалом для реформування водопровідного та каналізаційного господарства на 2022 рік програмою передбачили понад 28, 6 млн. грн.