У Мукачеві скасовано рішення про підвищення тарифів на водопостачання
Міська рада, опубліковано 28 березня 2022 року о 11:37

Наразі тариф на водопостачання та водовідведення є найнижчим на Закарпатті – 28, 69

Рішення про скасування збільшеного тарифу на воду прийнято на позачерговому засідання виконкому – все через воєнний стан в країні та складну економічну ситуацію.

Також із суботи цілодобово воду отримують ще близько 30% мешканців Мукачева. Це жителі 61 вулиці мікрорайону Підгоряни, Інтурист і частково Центру, - про це повідомвляв Андрій Балога - Мукачівський міський голова. Подачу води із водозабору «Чинадіївський» перевели  із погодинного на цілодобовий графік. Раніше мешканці цих районів Мукачева отримували воду протягом 18 годин на добу.

Тижнем раніше мешканці 14 вулиць теж почали отримувати  воду цілодобово з водозабору «Севастопольський»