У Мукачеві стартував проєкт з підготовки вчителів для викладання фінансової грамотності у школах громади
Міська рада, опубліковано 01 лютого 2023 року о 09:35

Навчати школярів фінансової грамотності планують розпочати з 1 вересня.

Цей проєкт розгорнутий на базі міського методичного центру - почали з підготовки вчителів старших класів проте поступово навчатимуть всіх освітян. З наступного навчального року впровадити новий предмет планують в усіх школах громади.

Наступного четверга у вчителів відбудеться перша навчальна сесія. Залучати будуть всіх освітян незалежно від їх основної спеціалізації. Бо фінансова грамотність - практична дисципліна про життєві навички використання грошей. І покращення рівня фінансової грамотності вчителів - перший крок до їх підготовки в якості викладачів.