У Мукачеві відбувся традиційний літературний «Сакура-фест»
Міська рада, опубліковано 09 травня 2022 року о 10:50

Щороку під час цвітіння сакур Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича збирає на декілька днів поціновувачів літератури і мистецтва зі всієї України на «Сакура-фест».

Творчу зустріч присутні розпочали хвилиною мовчання, вшанувавши пам’ять всіх, хто загинув у цій злощасній війні.

Власні поезії читали мукачівські поетеси: Валентина Попелюшка, Гізела Лімбах, Валентина Кушнір, Оксана Горіна, активна читачка і поціновувачка літературного слова - Ірина Лисичка, а також Владислав Станович.

Поетичні твори про Україну читали студенти Мукачівського кооперативного фахового коледжу бізнесу Дешко Ніколетта, Дірей Катерина, Коробко Аліна, Рудик Юлія, Сивч Юлія, Кельбас Віталій, Півканич Катерина, Попадинець Віталіна, Гегедош Анастасія та наймолодший учасник заходу Фізер Карім.

Музичною частиною заходу стало виконання патріотичних пісень поеткою та головою міського бард-клубу «Аквамарин» Оксаною Коваленко.