У Мукачеві відкриють творчу виставку київської художниці Лариси Рай
Міська рада, опубліковано 02 червня 2022 року о 09:06

2 червня о 15.00 у фоє Мукачівського драматичного театру відбудеться відкриття виставки творчих робіт київської художниці Лариси Рай.

Мисткиня, поєднавши кілька технік, створила свою авторську, в якій є - масло і акрил, лесирування і мастихін, поталірування (декоративний розпис) і скульптура.

Ключовою особливістю всіх робіт Лариси Рай - є символізм. Кожна робота має певний сенс, ідею і наповненість.

Виставка експонуватиметься з 2 червня по 14 червня.

Вхід вільний.

Про авторку

У біографії Лариси Рай немає закінчення художнього інституту., але є 10-річний управлінський досвід в області HR великої компанії.

Лариса Рай має дві вищі освіти і аспірантуру при Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

З 2003 року - психоаналіз займав чільне місце в житті, що дозволило Ларисі займатися  тим, що подобається і близьке.

Але, її інтерес, претензії і бачення, швидше за все лежать в області, яка об'єднує психологію і живопис.

Творчість увійшла в життя Лариси Рай з 2010 року.

Вже у 2011 р. відбулась  перша персональна виставка - «Рай», за підтримки Фонду розвитку мистецтва, а також участі  у колективних виставках.

У 2017 році відбулась друга персональна виставка -  «Золота колекція».

Нині, чимало  робіт Лариси Рай є в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Лариса Рай, традиційно бере  участь у щорічному Благодійному аукціоні (Kamaliya"s Charity Night).

Художниця любить динаміку і розвиток, тому не  зупиняється на одній техніці виконання робіт.