У Мукачеві відкриють виставку «Закарпатські мотиви»
Міська рада, опубліковано 04 листопада 2022 року о 09:24

У вівторок, 8 листопада, в Угорському домі ім. М.Мункачі відкриють виставку творчих робіт «Закарпатські мотиви» учасників VI живописного пленеру ім. В. Патика.

Пленер відбувся цьогоріч у вересні у с. Чинадієво Мукачівського району за ініціативи Західного регіонального науково мистецького центру Національної академії мистецтв України та благодійної організації «Фонд ім. Володимира Патика».

Серед учасників пленеру – провідні живописці, художники декоративного мистецтва, мистецтвознавці. Зокрема, Андрій Чебикін, Андрій Бокотей, Володимир Микита, Борис Кузьма, Михайло Бокотей, Лада Цимбала, Єгор Тітенков, Атілла Коприва та ін.

На виставці в PM Gallery представлені роботи Лоуранта Бокотея, Ігоря Луценка, Остапа та Роксолани Патик, Юрія Шелевицького, Ярослава Шиміна, Ілони Ткачук, Олексія Жильцова та інших митців сучасності, а також живописна робота Володимира Патика «Осінь на Закарпатті» (1988 р.).

Відкриття виставки відбудеться 8 листопада 2022 р. о 17:00 год.

Місце: Угорський дім ім. Мігая Мункачі, Виставковий зал, III поверх., м. Мукачево, вул. Я. Мудрого 10.