У Мукачеві відкрили виставку живопису та декоративно-прикладного мистецтва «Німецький колорит»
Міська рада, опубліковано 17 березня 2023 року о 09:39

Експозиція представлена у нашому місті за ініціативи Миколаївського обласного німецького центру та громадської організації «Німецька молодь Закарпаття».

На першому поверсі Палацу культури в мистецтв ви зможете побачити колекцію фото робіт «Один день із життя Катеріненталь».

На виставці представлені матеріали з приватної колекції Ангеліни Шардт, членкині президії Ради німців України, Віце-президентки Асоціації німців України і арт-директорки Ради німців України, які розповідають про історію її сім’ї.

Експонати знайомлять глядача з архівними матеріалами та сімейними реліквіями, з життєвим шляхом родини декількох поколінь. Зацікавленість викликають документи, фотографії різних часів, вітальні картки, альбоми з віршами та присвяченнями, поштовими марками, особисті речі, «бабусині» вишиті серветки, килими тощо. Вражає авторська майстерність та краса представлених робіт

Також на виставці представлено колекцію художніх листівок на тему «Традиції та свята» та колекцію розписаних тарілок, на яких зображені німецькі мотиви та колорит талановитої мукачівської художниці Оксани Метзгер та роботи «Школи третього віку», де вона є керівником.

Звертаємо увагу, що традиційно, із благодійною місією збору коштів на ЗСУ, а саме для 105 батальйону 63 механізованої бригади,🇺🇦 частина представлених на виставці робіт може бути придбана вами!