У Мукачеві відновили реконструкцію ЦНАПу
Міська рада, опубліковано 10 грудня 2020 року о 08:50

Наразі підрядники облаштовують парковку: встановлюють бруківку та ФЕМ-покриття. Всередині – продовжують монтаж ліфтової шахти та встановлення у приміщенні скляних перегородок. Також завершують встановлення систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Загальна вартість робіт – понад 9 мільйонів гривень.

В новій та сучасній будівлі ЦНАПу містянам надаватимуть широкий спектр адміністративних послуг. На першому поверсі планують розташувати відділ державної міграційної служби, абонентські відділи комунальних та державних установ. На другому поверсі планують розташувати відділ державної реєстрації та МРЕО.

Детальніше в сюжеті: