У Мукачеві відзначать День Святого Мартина, покровителя міста
Міська рада, опубліковано 10 листопада 2020 року о 12:51

11 листопада в Мукачеві традиційно пройдуть святкування, присвячений Святому Мартину, покровителю міста. На мукачівців та гостей міста чекає урочиста хода зі смолоскипами та ліхтариками, середньовічне вогняне шоу та театралізоване дійство про життя Святого Мартина. З метою дотримання протиепідемічних норм, цьогоріч захід відбудеться не у такому масштабному форматі, як зазвичай. Однак, ми матимемо гарну нагоду дивитися святкову ходу онлайн, а на перегляд театралізованого дійства запрошуємо до Мукачівського драматичного театру. Початок урочистостей о 18.00 год (локація: центральна частина міста від міської ратуші до пам`ятника Св.Мартину).

Початок вистави про життя Св.Мартина о 19.00 год (місце проведення - Мукачівський драматичний театр).