У Мукачеві вже вдруге провели зустріч з внутрішньо переселеними громадянами щодо важливості вакцинації
Міська рада, опубліковано 12 травня 2022 року о 13:08

Директор Центру Мирослава Чубірко ознайомила присутніх з роботою закладу в цілому та основна тематика заходу була присвячена важливості вакцинації. Адже, в умовах евакуації населення дуже важко дотримуватися карантинних норм, соціального дистанціювання.

Навіть, в цей час, такі захворювання як кір, краснуха, поліомієліт, COVID-19, нікуди не зникли, а тому дуже є важливим вчасно отримати захист.

Було озвучено протипокази вакцинації, зміни які внесені для отримання сертифікату про щеплення, які є види вакцин.

Міський педіатр Надія Білозер ознайомила присутніх з Календарем щеплення, детально розповіла про такі інфекційні захворювання як поліомієліт, дифтерія, кір, правець, гепатити. Види вакцин, та протипокази до них.

Також на заході були присутні наші сімейні лікарі (Петро Фаринич, Йосип Ліба та медична сестра Наталія Ігнатишин), прикріплені до гуртожитків, в яких проживають внутрішньо переміщені особи. Учасники заходу мали можливість задавати запитання, які їх цікавили, та отримали відповіді, а також індивідуальні консультації з приводу вакцинації.

Бажаючі мали змогу пройти таке обстеження, як вимірювання глюкози крові, швидкісні тести на гепатит В, С та СНІД, а також виміряти артеріальний тиск.

Присутні дітки всі отримали подаруночки. Учасники подякували за такий дружній та щирий прийом. Зустріч пройшла в теплій та невимушеній формі.

В нас є всі наявні вакцини. Вакцинація добровільна та безкоштовна.

За більш детальною інформацією звертайтеся в колл-центр, для внутрішньо переміщених громадян – до кураторів чи лікарів, які прикріплені до гуртожитків.

Номер call-центру:

• 095-0000-343
  • 067-0000343.

Про наступні візити будемо анонсувати на нашій сторінці. Слідкуйте за новинами!

Разом вперед до Перемоги!

Все буде Україна!