У Мукачеві засідала робоча група із здійснення заходів щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Міська рада, опубліковано 21 вересня 2020 року о 13:43

У рамках зустрічі заслухали суб’єктів господарювання у яких є заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відшкодування витрат на пільгові пенсії та тих, які нараховують заробітну плату менше встановленого мінімуму. На засіданні обговорили пропозиції вирішення проблемних питань. Зокрема, найбільша сума заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить понад 580 тисяч гривень, витрати на відшкодування пільгових пенсій – понад 390 тисяч гривень. Зазначимо, розрахунок пенсії встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески. Несплата або несвоєчасна сплата ЄСВ призводить до негативних наслідків та фінансових санкцій.