У Мукачеві затвердили Положення про комісію з питань захисту прав дитини
Міська рада, опубліковано 21 вересня 2021 року о 10:59

Рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Комісія сприятиме забезпеченню реалізації прав на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток дітей, які проживають на території Мукачівської міської територіальної громади. Комісія затверджує індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, контролює виконання уповноваженими суб'єктами заходів цього плану відповідно до їх компетенції, забезпечує його перегляд та коригування; розглядає питання щодо подання службою у справах дітей заяви та документів для реєстрації народження дитини, батьки якої невідомі; доцільності надання дозволу органом опіки та піклування бабі, діду, іншим родичам дитини забрати її з пологового будинку або іншого закладу охорони здоров'я, якщо цього не зробили батьки дитини. Також вирішення спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища та імені дитини; вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини; вирішення спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини та визначення способів такої участі; підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України; доцільності побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав; визначення форми влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, доцільності встановлення, припинення опіки, піклування.