У Мукачівському замку представили видовищну сценічну версію подій часів володаря замку князя Федора Корятовича
Міська рада, опубліковано 09 серпня 2021 року о 09:57

Вчора у Мукачівському замку Мукачівський драматичний театр представив глядачам надзвичайно видовищну сценічну версію неймовірних подій часів володаря Мукачівського замку князя Федора Корятовича - виставу «Князь Корятович».

Вистава вчергове зібрала у древній фортеці аншлаг, адже сценічна версія за твором Олександра Гавроша у постановці Євгена Тищука, це емоції, які не передати словами, це вистава, яку варто побачити, щоб відчути дух древньої фортеці.

Декорації вражаючі, гра акторів неперевершена, текст, режисура, музика - все це занурювало глядача у середньовічний період древнього Мукачева.

Перед початком вистави з вітальними словами до глядачів звернулися Євген Тищук, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА, Ірина Калій, начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та Михайло Белеканич, директор Мукачівського історичного музею, які відзначили, що творчі акції що проходять протягом всього дня у замку «Паланок» відбуваються у рамках проєкту «Мандрівка замками Закарпаття», що включений до святкової програми Всеукраїнського культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», приуроченої 30-річчю Незалежності України.