У Палаці культури і мистецтв в рамках проєкту «Кіно заради Перемоги» відбувся показ фільму «Захар Беркут»
Міська рада, опубліковано 20 жовтня 2022 року о 09:20

Кінопоказ проводили за підтримки Державне Агенство України з Питань кіно в рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги».

Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

Головну роль зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії

Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.