У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрито персональну виставку робіт відомого закарпатського художника Івана Івановчика
Міська рада, опубліковано 20 листопада 2023 року о 10:22

Днями у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту (м.Ужгород) урочисто відкрито ретроспективну персональну виставку творів живопису та графіки відомого закарпатського художника Івана Івановчика під назвою «Осінь життя».

Поціновувачам мистецтва художник, життєве кредо якого «Щоденна праця схожа на молитву», представив до перегляду більше півсотні робіт, написаних у різні періоди своєї творчості.

На вагому мистецьку подію завітало чимало гостей, від представників влади та колег по творчості, до друзів, рідних та поціновувачів мистецтва. Присутні мали чудову нагоду оглянути творчі роботи талановитого художника та особисто поспілкуватися з митцем.