Учні Мукачівської художньої школи ім.М. Мункачі серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Міська рада, опубліковано 30 січня 2023 року о 09:42

26 січня в Обласному організаційно-методичному центрі культури підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Конкурс проводився у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Раді повідомити, що п’ятеро талановитих учнів  Мукачівської художньої школи ім.М. Мункачі серед переможців конкурсу:

Номінація «Образотворче мистецтво»

Данашовська Ірина, «Незламна віра і народ» (викладачка Тетяна Шпонтак).

Баданова Василина, «Свою Україну любіть»(викладачка Наталія Москальова-Лакатош).

Кусік Поліна, «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине…» (викладачка Кізман Кінга).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Кампов Елеонора, «Дерево життя – відродження незламної України» (викладачка Галина Герц).

Данашовська Ірина, «У садку». Мукачівська художня школа імені М. Мункачі (викладач Галина Герц).

Щиро вітаємо талановитих учнів та їх викладачів з перемогою!