В Центрі громадськості та національних культур вшанували пам’ять замучених росіянами мешканців Бучі, Гостомеля, Ірпеня
Міська рада, опубліковано 04 квітня 2022 року о 10:18

40-й день всенародного спротиву російським окупантам та мародерам, вбивць жінок та дітей, у Пункті прийому та видачі гуманітарної допомоги на базі Центру громадськості та національних культур Мукачівської міської ради присутні долучилися до Всеукраїнської хвилини мовчання.

Разом зі всією країною вшанували пам’ять замучених російськими окупантами-нелюдами мирних мешканців Бучі, Гостомеля, Ірпеня та всіх полеглих за рідну землю.

Після цього була продовжена робота з видачі найнеобхіднішого нашим переселенцям.

Зокрема, за минулий тиждень було видано 217 одиниць білизни, 319 одиниць верхнього одягу, 3268 одиниць дитячих речей, 13 592 одиниць засобів гігієни, 13 592 одиниць продуктів харчування, 2195 одиниць одягу, 844 одиниць постільної білизни, 148 одиниць посуду тощо.

Пункт прийому та видачі допомоги працює:

• з 9:00 до 18:00 у будні дні;
  • у суботу з 9:00 до 15:00;
  • неділя – вихідний.

Слава Україні!

Героям Слава!

Слава нашим благодійникам та волонтерам!