В ЦНАП Мукачева щодня звертається близько 200 осіб
Міська рада, опубліковано 26 травня 2022 року о 12:08

Із загальної кількості зареєстрованих звернень в I кварталі 2022 році адміністративні послуги надавались: адміністративні послуги міської ради – 4961; державна реєстрація речових прав на нерухоме майно -1043; державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців – 1176; послуги Мукачівського відділу Держгеокадастру – 143; реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання – 2762; видано 1413 довідок  про зареєстрованих осіб; прийнято 2770 заяв на призначення всіх видів соціальних допомог; оформлено та видано 451 паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID – картка); оформлено та видано 349 паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм; отримано 859 письмових звернень громадян.

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради діє комплексна послуга «єМалятко», яка за звітний період була надана 141 раз.

Загальна кількість звернень до ЦНАП в середньому складає 200 громадян в день.

Більшість адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП є безкоштовними, тільки з 18 послуг стягується адміністративний збір. За надання адміністративних послуг протягом звітного періоду до бюджету Мукачівської міської територіальної громади надійшло коштів на загальну суму 1 млн. 395,3 тис. грн., у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшились на 155,9 тис. грн. у зв’язку з введенням воєнного стану.