В комунальну власність громади Мукачева повернули 1,6 га землі. Там збудують новий парк
Міська рада, опубліковано 27 травня 2021 року о 10:50

В найбільшому мікрорайоні міста -  Росвигові буде новий парк. Його облаштують на площі майже 1,6 гектара на пустирі позаду будівлі, відомої мешканцям району як «Багіра». Територія пустує та занепадає останні 20 років. На черговій сесії міськради схвалили рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками комунальної власності  територіальної громади Мукачева загальною площею майже 1,6 гектара. Після повернення ділянки у власність міської ради територію приведуть до ладу та облаштують тут парк. Міська влада закликає містян подавати свої пропозиції щодо будівництва нового парку в мікрорайоні Росвигово.