В Лікарні святого Мартина створено бригаду мобільної паліативної допомоги в складі лікаря-терапевта, лікаря-хірурга, психолога, двох медичних сестер, водія.
Міська рада, опубліковано 15 червня 2021 року о 09:17

Паліативні пацієнти – це пацієнти усіх вікових груп, які страждають на злоякісні новоутворення у III-IV стадії захворювання, ВІЛ-інфекцію/СНІД, вроджені вади розвитку, серцево-судинні, неврологічні, респіраторні, атрофічно-дегенеративні та інші прогресуючі захворювання та післятравматичні стани, що не можуть бути вилікувані сучасними та доступними методами та засобами, і супроводжуються вираженими больовими симптомами, тяжкими розладами життєдіяльності, потребують кваліфікованої медичної допомоги, догляду, психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки у термінальній стадії захворювання або за умови обмеженого прогнозу життя, сумнівному прогнозі одужання чи покращення стану або повноцінного відновлення функцій життєдіяльності.

Бригада мобільної паліативної допомоги створена для надання консультативної, лікувальної допомоги вдома паліативним пацієнтам з можливістю залучення консультантів інших спеціальностей, виконання перев'язок, інших маніпуляцій, навчання родичів хворих догляду за ними.

Для виїзду мобільної бригади до пацієнта необхідне електронне скерування від сімейного лікаря.

Кол-центр 0800503118