В міськраді відбулося засідання Технічної та Гуманітарної ради
Міська рада, опубліковано 10 січня 2023 року о 11:26

В міськраді відбулося засідання Технічної та Гуманітарної ради, Їх провів міський голова Андрій Балога.

Погоджено проєкти рішень на засідання виконавчого комітету міської ради.

Та проєкту рішення на чергову сесію «Про внесення змін до рішення  29 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 24.11.2022 р. № 842 "Про безоплатну передачу майна військовій частині А1047"».

Дано дозвіл на ремонт будинку сільради в с.Макарьово під облаштування амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Погоджено проєкт рішення «Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України і вступу до вищих військових навчальних закладів у 2023 році та організацію їх медичного огляду».

Погоджено винесення на черговий виконком проєктів рішень «Про звітування начальників виконавчих органів Мукачівської міської ради» та «Про звітування керівників комунальних підприємств».

Та проєкту рішення Про уповноваження посадових осіб відділу інспекторів з паркування управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення, розгляд справ про адміністративні правопорушення і накладення адміністративних стягнень».