В Мукачеві 2 мільйони виділили на лікування 28 містян в інституті ім. М. Амосова
Міська рада, опубліковано 30 жовтня 2020 року о 10:32

Третій рік поспіль в Мукачеві діє програма медичного обслуговування населення Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України».

На її реалізацію  виділено майже  2 млн. гривень. За ці гроші міський бюджет оплачує послуги надання високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям Мукачева в клінічних підрозділах ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України”, згідно з договором про медичне обслуговування населення. Всього отримали високоспеціалізовану допомогу 28 осіб.