В Мукачеві працює більше півсотні релокованих підприємства
Міська рада, опубліковано 22 листопада 2022 року о 10:35

На територію нашої громади з початку повномасштабної війни релоковано загалом 57 суб’єктів господарювання різних сфер діяльності. Серед найбільш активних релокованих суб’єктів господарювання наступні: ТОВ «Прайм Снек» (м. Харків) займається переробкою молочної продукції та виробництвом сирних снеків; ТОВ «LEGIO» та ТОВ «ФАВОРИТ 2014» (м. Харків) виготовляють спецодяг для пожежників, рятувальників, шахтарів, працівників нафтопереробної промисловості, термо та вологостійкий одяг високих рівнів захисту, спорядження для військових; ТОВ «Аттекс Груп» (м. Київ) займається пошиттям елементів військового одягу, корпоративного одягу класу люкс; ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АЛКОМ» (м. Київ) виготовляє медичний текстиль, бандажі та інші вироби медичного призначення; ТОВ «Капелоу» (м. Київ) займається виробництвом підіймального та вантажно-розвантажувального устаткування для складських приміщень, впровадженням ефективних рішень з автоматизації складів в Україні та Європі; ТОВ «Ч.Е-ІНДАСТРІ ГРУП» (м.Запоріжжя) виробляє металоконструкції, центрифуги та інше обладнання для добувної промисловості; ПП "КРИВБАСТЕХ" (м. Кривий Ріг) займається виготовленням обладнання для підприємств нафтопереробної галузі; ТОВ «НОРІС» (м. Харків) здійснює виробництво ветеринарних препаратів, кормів, кормових добавок та інших виробів, аксесуарів для тварин; ТОВ «Сімкорд» (м. Харків) спеціалізується на модернізації електронної торгівлі, комп’ютерному програмуванні та виготовленні власних комплексних програмних продуктів.