В Мукачеві розроблятимуть профільну програму для волонтерів
Міська рада, опубліковано 07 жовтня 2022 року о 12:42

Сьогодні Андрій Балога - Мукачівський міський голова, заступниця міського голови Юлія Тайпс зустрічалися  з представниками проєкту Ради Європи, в ході якої обговорили ініціативу партнерів впроваджувати в Мукачеві профільну програму для волонтерів та громадськості.

Участь взяли Володимир Кебало, керівник проєкту Ради Європи "Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень у в Україні" Гвоздік Ольга, Максим Лациба, Максим Лукінюк, Володимир Феськов національні консультанти проєкту.

В рамках програми будемо підтримувати  різноманітні заходи для розвитку волонтерства та підвищення громадської активності жителів громади. Зараз експерти проєкту обговорять напрямки роботи з волонтерами та представниками громадських організацій.

Профільну програму після детального обговорення з громадою пропонуватиму ухвалити на засіданні виконавчого комітету.