В Мукачеві відкриють Музей бойової слави
Міська рада, опубліковано 15 вересня 2021 року о 12:15

14-го жовтня, о 15-ій годині в середньому дворі Мукачівського історичного музею замку «Паланок», відбудеться відкриття нової експозиційної зали: «#Музею_бойової_Слави_АТО_ООС», присвяченої світлій пам‘яті загибшим Героям, та в шану живим.

Даний музей буде відкрито за сприяння міського голови міста Мукачева - #Андрія_Балоги, фінансової підтримки - #Мукачівського_історичного_музею, підтримки Громадських організацій, Ветеранських відомств, Родин загиблих Героїв, митців, ветеранів, військовослужбовців #128_окрема_гірсько_штурмова_Закарпатська_бригада - #Закарпатський_легіон і не тільки та небайдужих громадян з різних куточків України.

Ініціатор і виконавець проєкту: голова правління ГО «#Мистецтво_проти_війни» - Анатолій Готько.

Щиро запрошуємо вас, друзі! Відкриття експозиції відбудеться за умов дотримання карантинних мір безпеки.