В Мукачеві відправлено 25 вантажівок та 60 мікроавтобусів допомоги
Міська рада, опубліковано 19 березня 2022 року о 16:06

Для прийому допомоги організовані складські приміщення, в тому числі в комунальних закладах.

Втім, дехто намагається під приводом орагнізації доставки такої допомоги, відібрати майно в громади міста.

Такий випадок стався й сьогодні в Паланку.

Одна особа, прикриваючись ніби благими намірами, незаконно намагалася захопити приміщення, яке знаходиться у комунальній власності. Це вже продовжується не перший місяць. Зараз почали прикриватися війною та людським горем заради власних інтересів.

В Мукачеві діє Центр громадськості та національних культур   де організована одна централізованих точок по гуманітарній допомозі вимушеним переселенцям. Всі громадські організації можуть працювати там безкоштовно. І до речі вся гуманітарна допомога з закордону йде на централізований склад визначений обласною військовою адміністрацією і звідти розподіляється по потребі на міста України які потребують найбільшої допомоги.