В Мукачівській міській територіальній громаді збудують новий аеропорт
Міська рада, опубліковано 27 квітня 2021 року о 12:15

Відповідний Меморандум про співпрацю щодо будівництва нового цивільного летовища сьогодні підписали в міськраді Андрій Балога - Мукачівський міський голова та директор державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проєктів» Олега Тарасюка.

За роки незалежності вперше в України будуватимуть новий аеропорт з «нуля». Його зводитимуть в напрямку виїзду Мукачева в сторону Берегова. Фінансуватимуть проєкт за рахунок державного бюджету.

Новий аеропорт збільшить інвестиційну привабливість як Закарпатського регіону, так і України в цілому.

Також меморандум було підписано головою ОДА Анатолієм Полосковим та головою облради Олексієм Петровим.

Детальніше коментує міський голова у відеосюжеті: