В Мукачівській територіальній громаді з 1 квітня стартує конкурс «Бюджет громадських ініціатив»
Міська рада, опубліковано 01 квітня 2021 року о 12:00

Які проєкти можуть бути подані?

• облаштування публічного простору міста чи села, в тому числі для соціальної інтеграції людей з інвалідністю та маломобільних: створення (перетворення) загальнодоступних громадських територій на привабливі зони та гостинні місця, їх озеленення, облаштування парків, скверів та інших зелених зон;
  • організація локальних заходів в мікрорайонах міста чи села для налагодження діалогу між мешканцями: проведення різнопланових заходів для мешканців окремого двору, вулиці, території;
  • проєкти, спрямовані на покращення екологічної ситуації в громаді; охорона природних ресурсів, озеленення тощо;
  • застосування інформаційних технологій для підвищення комфорту мешканців та гостей громади: розробка веб-програм, мобільних додатків щодо міської інфраструктури; інтерактивні карти; облаштування зон Wi-Fi тощо.

Якщо у вас є цікаві ідеї, але маєте питання як її оформити та подати на конкурс – звертайтеся  на електронну адресу u.ekn@mukachevo-rada.gov.ua. Крім того, ви можете поставити питання в групі Facebook.