Вакциновані мукачівці зможуть отримати автомобіль (УМОВИ УЧАСТІ)
Міська рада, опубліковано 24 листопада 2021 року о 17:07

Мукачеві триває акцію «Вакцинуйся. Збережи життя». Термін проведення акції до 15 грудня. Розіграші призів проводитимуть у два етапи: перший розіграш – 19 листопада, другий розіграш – 15 грудня. На переможців чекають 15 велосипедів, 15 електросамокатів та 15 телевізорів.

Переможець другого розіграшу отримає позашляховик

Щоб взяти участь в акції "Вакцинуйся! Збережи життя", потрібно зробити всього декілька кроків:

1. Отримати два щеплення від COVID-19.
  2. Заповнити заявку на участь у розіграші.

Це можна зробити безпосередньо на пункті вакцинації, після отримання другого щеплення, для тих, хто вакцинується зараз.

Завантажити бланк заявки

Для тих, хто вже вакцинувався з початку вакцинальної кампанії, потрібно звернутися в амбулаторію і попросити на ресепшені, чи у будь-якому кабінеті лікаря

Участь у розіграші автоматично беруть всі вакциновані мешканці громади, крім посадових осіб місцевого самоврядування.

Автоматично усі вакциновані мають право на участь в акції, але, оскільки розіграш призів транслюватиметься онлайн, у присутності журналістів, персональні дані громадян (ПІБ та інформація, що вони вакциновані) стануть доступні широкому колу осіб, а для цього потрібна особиста згода на обробку персональних даних. Про це і вказується у заяві.

Учасники, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого етапу розіграшу.

Учасники, які стали переможцями, участь в наступних етапах не приймають.

Розіграші призів та перебіг акції «Вакцинуйся. Збережи життя» будуть проводитися із залученням місцевих ЗМІ та трансляцією в режимі «онлайн».

Вакцинуйся-збережи життя!