Важлива передумова співпраці з міжнародними партнерами — прозорість і підзвітність діяльності органів влади
Міська рада, опубліковано 09 травня 2023 року о 14:13

Українські міськради мають тримати курс на прозорість настільки, наскільки це можливо, - розповідають у Transparent cities/Прозорі міста . Адже саме цього від них чекають їхні виборці і міжнародні партнери, зацікавлення яких в прозорості української влади після вторгнення ще виросло.

Серед необхідних кроків, які міста мають зробити для досягнення цієї мети, щонайменше:

• адаптація роботи до викликів війни — створювати та оновлювати сервіси, що допоможуть населенню;
  • публікація наборів відкритих даних настільки, наскільки це можливо;
  • прозорий облік та розподіл гуманітарної допомоги.

Більше про важливість продовження антикорупційної роботи органами місцевого самоврядування — у колонці виконавчого директора Transparency International Ukraine Andrii Borovyk для The Kyiv Independent:

Переклад українською

Нагадаємо, що цьогоріч Мукачево  в трійці кращих міст в рейтингу прозорості міст України

Рейтинг складає Transparency International Ukraine вже шостий  рік поспіль. Проєкт реалізується за підтримки програм Європейського Союзу.

За результатами 2022 року Мукачево  в рейтингу прозорості 70 найбільших міст України  увійшло в трійку лідерів.

Громаду міста на презентації проєкту представляв Андрій Балога - Мукачівський міський голова.