Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 29 березня 2023 року о 13:36

28 березня 2023 року під головуванням заступника міського голови Юлії Тайпс відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто наступні питання:

• про надання суду висновків щодо позбавлення батьків батьківських прав;
  • про надання суду висновку щодо визначення місця проживання дитини;
  • про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
  • про реєстрацію місця проживання дітей без згоди батька;
  • про підтвердження місця проживання дітей для виїзду за кордон;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в ДБСТ.

Ознайомившись з матеріали цивільних справ, комісія вважає за доцільне надати Мукачівському міськрайонному суду висновки: - про позбавлення батьківських прав 1 матері та 1 батька, які матеріально не утримують власних дітей та самоусунулись від виконання батьківських обов’язків.

У зв’язку з необхідністю отримання підтверджуючих документів щодо належних умов проживання дитини разом з батьком за місцем проживання останнього, дане питання розглянути повторно на черговому засіданні комісії.

За результатами розгляду заяв комісія вважає доцільним підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Мукачівської міської ради проєкти рішень:

• про зміну власника квартири, де зареєстрована дитина та дарування частки земельної ділянки дитині;
  • про надання дозволу мамі на реєстрацію місця проживання дитини разом з нею, без згоди батька;
  • про підтвердження місця проживання дітей, з метою їх виїзду за кордон.

Заслухавши інформацію служби у справах дітей комісія прийняла рішення переглянути та затвердити індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають та виховуються в дитячих будинках сімейного типу Мукачівської міської територіальної громади.