Відбулося навчання з проєктного менеджменту
Відділ економіки, опубліковано 03 лютого 2021 року о 16:14

2 лютого в Мукачеві відбулося навчання щодо розробки проєктів з метою залучення грантових коштів для розв'язання пріоритетних питань розвитку громад. Тренінг було націлено на громади Мукачівського району. Досвідом роботи в розробці проєктних заявок для участі у державних та міжнародних конкурсних програмах ділилися менеджери Агенства регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття», Агенції регіонального розвитку Закарпатської області та Асоціації ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА". Під час навчання було презентовано найбільш актуальні для нашого регіону програми транскордонного співробітництва, що фінансуються ЄС, зокрема Програма прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», Програма Транскордонного Співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», Спільна Операційна Програма «Румунія-Україна 2014-2020», а також успішно реалізоівані проєкти та ті, які наразі виконуються на територіі Закарпатської області в рамках цих програм. Також було презентовано конкурсні відбори, які планується розпочати в березні-квітні 2021 року в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих Карпатських громад 2021 року Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна». В рамках навчання було розглянуто питання складових проєктної заявки, принципів побудови логіко-структурної матриці, особливості формування якісного бюджету проєкту тощо. Одночасно було презентовано успішні кейси  та особливості розробки та реалізації проєктів в рамках Українського культурного фонду, секторальної підтримки ЄС та міжнародної технічної допомоги USAID.