Визначено прізвище та ім’я дитини
Служба у справах дітей, опубліковано 07 вересня 2021 року о 12:15

З метою захисту немайнових прав дитини, реєстрації її народження, забезпечення її соціальними та медичними послугами, 07.09.2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про визначення прізвища та імені дитини», народженої в шлюбі, місце знаходження батька якої невідомо. В межах повноважень органу опіки та піклування, відповідно до ч. 3.ст. 145 та ч. 3 ст. 146 Сімейного кодексу України, на підставі медичного свідоцтва про народження, довідки про перебування батька дитини в розшуку, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб батьків дитини та заяви її матері даним рішенням визначено прізвище та ім’я дитини, які будуть зазначені в актовому записі про її народження.