Вже сьогодні у Мукачівській міській бібліотеці для дітей пройде майстер-клас з рукоділля
Міська рада, опубліковано 22 серпня 2022 року о 10:43

У понеділок, 22 серпня, дітей та підлітків запрошуємо до мукачівської міської бібліотеки для дітей на цікавий майстер-клас з рукоділля «Чарівне намисто».

Навчимось виробляти стильний аксесуар з фетру у найпопулярніших кольорах країни.

Навчимось вміло справлятись з голкою та ниткою. Розвинемо дрібну моторику, уяву, креативність, навички з основ композиції та кольорознавства. Ці заняття формують акуратність і концентрацію уваги.

Час: 12:00.

Вік: 9-17 років.

Звертаємо увагу. Участь у всіх заходах безкоштовна, але за умови попередньої реєстрації за телефоном: +38 099 302 00 16

Зазначимо, що захід проходить в рамках реалізації проєкту «Спільно | твоя підтримка поруч» від громадського об’єднання «Культурна платформа Закарпаття» в партнерстві з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine.