Їх вбивали голодною смертю лиш за те, що були українцями
Міська рада, опубліковано 26 листопада 2022 року о 21:45

«У цей сумний листопадовий день з нами, мукачівцями, уся наша країна та люди доброї волі по всьому світу, згадують невинно вбитих голодом людей, запалюють скорботні свічки, згадуючи про найтрагічнішу сторінку в житті нашої країни та її людей»,- мовила перед присутніми на мітингу–реквіємі, приуроченому Дню пам’яті жертв голодоморів та у зв’язку з 90–ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу, - заступник Мукачівського міського голови Юлія Тайпс. Вона наголосила, що, і сьогодні з боку країни-терориста росії робиться все, щоб знищити нашу країну та наш народ. Кожного дня гинуть невинні мирні люди від кровожерливого окупанта, на боротьбу з яким піднялася вся Україна, підтримувана світовою демократичною спільнотою. І молодь, і люди похилого віку   вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні та полеглих від широкомасштабного збройного вторгнення російських окупантів хвилиною мовчання.

Настоятель Свято-Успенського храму всечесний отець Сергій Потюк відслужив панахиду за жертвами Голодомору та російського кривавого  вторгнення, після чого присутні долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Пам’ятаємо! Сумуємо!