З 6 по 19 грудня 2022 року Мукачівським міським головою видано 22 розпорядження
Міська рада, опубліковано 10 січня 2023 року о 12:24

У виконавчих органах Мукачівської міської ради знаходяться на виконанні чотири розпорядження Мукачівського міського голови : «Про особливі заходи цивільного захисту в умовах воєнного стану», «Про невідкладні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на території Мукачівської міської територіальної громади», «Про особливий порядок використання захисних споруд», «Про місцевий штаб для координації роботи пунктів незламності (обігріву) Мукачівської міської територіальної громади».

На постійному контролі є дев’ять розпоряджень та чотири на довгостроковому контролі. Серед них, розпорядження «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про покращення позиції міста Мукачева в рейтингу прозорості міст України», «Про створення постійно діючої комісії з обстеження території Мукачівської міської територіальної громади на предмет благоустрою та дотримання санітарного стану». Детальна інформація розміщена на офіційному вебпорталі Мукачівської міської ради.