З бюджету Мукачева виділять 200 тис. грн. для поліпшення сервісу обслуговування платників податків
Міська рада, опубліковано 25 травня 2021 року о 11:26

Проєкт Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2021 рік розглянуть вже на наступній сесії міськради. Для покращення сервісу запроваджуватимуть сучасні технології, зокрема за 200 тис. гривень буде придбано комп’ютерне обладнання для Мукачівської державної податкової інспекції. На обліку в Мукачівській інспекції перебувають 11609 суб’єктів підприємницької діяльності, в тому числі 3254 юридичних осіб та 8355 фізичних осіб. В Мукачеві зареєстровано 8468 платників податків, або 72,9 відсотка від загальної кількості платників, що обслуговує Мукачівська інспекція.