З Днем Соборності України!
Міська рада, опубліковано 22 січня 2023 року о 17:05

На честь цих вікопомних подій, від виконавчого комітету Мукачівської ради та громадськості Мукачівської міської громади, було покладено корзину з квітами до пам’ятника «Тим, хто в різні часи захищав рідне міста, край та країну». Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Також були покладені віночки до меморіальних дощок Августину Волошину та Михайлу Грушевському.

Саме 22 січня 1919 року у Києві на майдані біля Софіївського собору, при багатотисячному зібранні народу, під святкові передзвони Святої Софії, було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. А 22 січня 1946 року було видано Указ про утворення Закарпатської області в складі України з центром у місті Ужгороді.

Зі святом вас, шановні друзі!

Слава Україні Героям Слава!