Служба у справах дітей, опубліковано 22 березня 2024 року о 11:56

За два місяці цього року до Служби у справах дітей Мукачівської міської ради надійшло 18 повідомлень про дітей, які стали очевидцями домашнього насильства. Всі повідомлення розглянуто та зареєстровано у журналі обліку звернень та повідомлень. Упродовж однієї доби, спеціалістом Служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції, сімейними лікарями, фахівцями Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради», сектором координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради, поліцейськими офіцерами громади, відвідано родини, з’ясовано причини та обставини, за яких діти стали очевидцями (жертвами) домашнього насильства.

За результатами візитів складено акти рівня безпеки дітей. З кожною дитиною проведено бесіди про особисту безпеку та права, а також проінформовано, що потрібно робити, коли до тебе застосовують силу. Кривдників притягнуто до адміністративної/кримінальної відповідальності.

Сьогодні на обліку Служби перебуває 18 дітей, які зазнали психологічне насильство. З метою подолання складних життєвих обставин для кожної дитини утворено міждисциплінарні команди, розроблено індивідуальні плани соціального захисту, які щоквартально переглядаються, корегуються та вживаються заходи для забезпечення потреб дітей у розвитку й вихованні.