За минулий рік в ЦНАПі Мукачева надали більше 43 тисяч адміністративних послуг
Міська рада, опубліковано 21 січня 2021 року о 11:19

В ЦНАПі можна отримати 336 видів адміністративних послуг. За минулий їх кількість зросла на 131, зокрема збільшили соціальні послуги, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Управління Держпраці у Закарпатській області, а також комплексних послуг «єМалятко».

В ЦНАПі працює 32 адміністратори, задля доступності та зручності жителів Мукачівської територіальної громади створено 5 віддалених робочих місць. Щодня до центру звертається близько 300 громадян, більшість адмінпослуг є безкоштовними, і лише з 18-ти стягується адміністративний збір, сплатити який можна безпосередньо в приміщенні ЦНАПу, для цього тут встановлено ІРТ та POS-термінал.

За минулий рік до місцевого бюджету сплачено понад 7 млн. 300 тисяч гривень адміністративного збору, що на 1 млн. 800 тисяч гривень більше в порівнянні з 2019 роком.

Популярною є послуга з оформлення ІD-карток та біометричних паспортів, у 2020-му виготовлено 531 ІD-картку та 650 закордонних паспортів.

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.