Захист дітей від домашнього насильства
Служба у справах дітей, опубліковано 13 травня 2022 року о 10:05

На цьому тижні працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції, сімейними лікарями, фахівцями Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради» та сектору координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради відвідали трьох дітей, які зазнали психологічного насильства у сім’ї.

Під час відвідин з’ясовані причини та обставини, за яких діти стали жертвами домашнього насильства, а саме: в одному випадку брат вже вдруге вчинив сварку з неповнолітньою сестрою, в інших двох сім’ях діти зазнали психологічного насильства від вітчима. На кривдників працівниками поліції складено адмінпротоколи за ст. 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї», які направлено до суду.

За результатами візитів працівниками служби складено акти рівня безпеки дітей, проведено бесіду про особисту безпеку та права, а також проінформовано, що потрібно робити, коли до тебе застосовують силу. Одночасно скеровано листи по місцю навчання дітей задля організації їм соціально-психологічного супроводу та до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради» щодо проведення оцінки потреб дітей/сімей, взяття їх під соціальний супровід, надання, у разі потреби, соціальних послуг.