Затверджено Положення про місцеву комісію
Служба у справах дітей, опубліковано 15 липня 2021 року о 11:14

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради 14.07.2021 року затверджено Положення про місцеву комісію для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її склад.

Дане питання стосується виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 “Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків”, якою затверджено:

• ПОРЯДОК ТА УМОВИ надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;
  • ПОРЯДОК підтримки малих групових будинків;
  • ПОРЯДОК виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Координацію діяльності місцевої комісії здійснюватиме служба у справах дітей Мукачівської міської ради.