Затверджено Програму розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік
Відділ економіки, опубліковано 22 грудня 2020 року о 17:11

Сьогодні, на позачерговому засіданні Мукачівської міської ради прийнято Програму розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Метою Програми є закладення основи для сталого розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади та промоція і вдосконалення вже існуючих туристичних продуктів.

В рамках програми передбачена діяльність з розробки стратегічного бачення та айдентики туристичних продуктів громади, а саме, наступні заходи:

1. Розробка «Стратегії туристичного розвитку 2021-2027» - 50,00 тис.грн.;
  2. Розробка та впровадження комплексного брендингу Мукачівської міської ТГ з метою виготовлення лінії брендованих товарів та презентаційних матеріалів (в т.ч. бренд-буку) - 150,00 тис.грн.;
  3. Облік туристів, що відвідують Мукачівську міську територіальну громаду    - 50,00 тис.грн.;
  4. Проведення круглих столів з представниками підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями Мукачівської міської територіальної громади, щодо розвитку туристичної діяльності - 60,00 тис.грн.

Інформаційно-промоційна діяльність в рамках Програми буде спрямована на:

1. Розробка порталу «Visit Muckachevo», його наповнення і забезпечення функціонування - 300,00 тис.грн.;
  2. Ведення та наповнення сторінок у соціальних мережах - 60,00 тис.грн.;
  3. Організація Блог-турів - 150,00 тис.грн.;
  4. Виготовлення туристичних каталогів, путівників, довідників, промоційних буклетів, брошур, проспектів, фотоматеріалів та відеороликів про туристичну привабливість та потенціал Мукачівської міської територіальної громади - 100,00 тис.грн.;
  5. Виготовлення брендової сувенірної продукції міської територіальної громади - 210,00 тис.грн.;
  6. Розробка та виготовлення інформаційних табличок (з QR-кодуванням) на історичних об’єктах Мукачівської міської територіальної громади - 70,00 тис.грн.;
  7. Забезпечення функціонування «туристичного офісу» Мукачівської міської територіальної громади - 500,00 тис.грн.

Також, для залучення додаткової фінансової підтримки в рамках проєктів міжнародної технічної допомоги передбачено співфінансування заходів в рамках грантових проектів в туристичній галузі - 50,00 тис.грн.

Загалом, на виконання заходів Програми розвитку туристичної галузі Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік передбачено 1750,00 тис.грн.

Фінансування видатків по Програмі проводитиметься в межах затверджених асигнувань в бюджеті на 2021 рік.