Схвалено Рішення "Про реорганізацію Управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради"
Управління міського господарства, опубліковано 22 грудня 2020 року о 17:10

Йде мова про реорганізацію Управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради шляхом його приєднання до Управління міського господарства Мукачівської міської ради.

Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2021 року та схвалено з метою оптимізації організаційної структури виконавчих органів Мукачівської міської ради, забезпечення належного виконання покладених функцій.

З моменту приєднання Управління міського господарства Мукачівської міської ради  стає правонаступником усіх майнових прав та обов’язків Управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради. Та відповідно до даного рішення створено та затверджено склад комісії з реорганізації для вжиття всіх необхідних заходів для проведення процедури реорганізації  відповідно до вимог чинного законодавства.