Жителів Мукачівської міської територіальної громади навчатимуть цифрової грамотності
Міська рада, опубліковано 16 червня 2021 року о 14:26

На сесії міської ради планують затвердити Концепцію розвитку цифрових компетентностей жителів Мукачівської міської територіальної громади. У рамках реалізації концепції планують організувати безкоштовний міський курс базового рівня цифрової грамотності. Також у школах громади створити та інтегрувати Цифрові лабораторії, а для людей похилого віку організують форум громади цифрового спрямування.

До реалізації Концепції планують залучити усі виконавчі органи Мукачівської міської ради, старостинські округи та великі та середні підприємства Мукачівської громади. Реалізація Концепції цифрової грамотності жителів Мукачівської громади розрахована на 5 років.

Концепцію розроблено з метою більш зрозумілого, безпечного та доступного для кожного жителя використання державних та міських електронних сервісів, сприяння в ефективному управлінні громадою, особистого розвитку жителів Мукачівської міської територіальної громади у цифровому суспільстві.