Андрій Балога склав присягу міського голови
Міська рада, опубліковано 26 листопада 2020 року о 10:21

Сьогодні на сесії міської ради голова міської територіальної виборчої комісії вручив новообраному міському голові Андрію Балозі посвідчення міського голови. Також Андрій Балога склав присягу посадової особи місцевого самоврядування.

25 жовтня відбулися місцеві вибори, на яких Андрій Балога отримав переконливу перемогу – за нього проголосували 22 244 виборців, що становить майже 67% голосів мукачівців, які взяли участь в голосуванні.

Андрій Балога в наступні 5 років очолюватиме Мукачівську міську ОТГ, до якої наразі, окрім Мукачева, входять і населенні пункти: Нове Давидково, Павшино, Шенборн, Лавки, Нижній Коропець , Дерцен, Доробратово, Горбок, Завидово, Залужжя, Ромочевиця, Ключарки, Макарьово, Барбово, Негрово, Пістрялово, Форнош.