Діти-переселенці відвідали Мукачівський замок та загадали бажання біля легендарної скульптури князя Федора Корятовича
Міська рада, опубліковано 17 травня 2022 року о 16:01

Днями до Мукачівського історичного музею з екскурсією завітали діти-переселенці, яку для них організували поліцейські з Мукачівське районне управління поліції.

Поліцейські Мукачева разом з екскурсоводом розповіли дітям про історію визначної пам’ятки міста, одну з найдавніших фортець  України — замок «Паланок». Юним гостям Мукачева цікаво було дізнатись про історичні факти пов’язані з Мукачівським замком, про легендарну володарку Ілону Зріні, загадковий замковий колодязь та інші не менш цікаві легенди древньої фортеці.

Особливе захоплення у хлопців та дівчат викликали музейні експозиції «Хроніки Замку Паланок» та «Смарт музей», де вони відкрили для себе історію замку та його володарів у різних епохах.

І, традиційно, об’єктом загадування бажань (які обов’язково здійснюються) стала скульптура володаря замку, князя Федора Корятовича. Тільки цього разу в переважній мірі бажання і мрії були майже однакові - за мир в Україні та найшвидшу перемогу ворога.

Знаємо і віримо, що дитячі мрії обов’язково реалізуються!