Дитяча злочинність у січні
Служба у справах дітей, опубліковано 19 лютого 2021 року о 11:23

Відповідно до  інформації Мукачівського районного управління поліції упродовж січня  поточного року  на території міста скоєно один злочин (крадіжку). За цей самий період минулого року вчинено два злочини. Тобто рівень підліткової злочинності не зростає.

Неповнолітній навчається у професійно-технічному училищі та проживає у сім'ї піклувальника, де створені усі належні умови для проживання, навчання та виховання. Працівниками служби у справах дітей Мукачівської міської ради з правопорушником проведено профілактичну бесіду про недопущення подібних випадків. Законного представника притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст. 184 КУпАП.