Інформація про поточну роботу управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради

Спеціалістами управління, що були залучені до роботи групи, щодо визначення та проведення ремонтних робіт об’єктів КНП «Лікарня Св.Мартина», спільно з комісією було проведено:

• загальне візуальне обстеження технічного стану відділення інтенсивної терапії хірургічного корпусу на предмет можливості забезпечення постійного моніторингу пацієнтів у ранньому післяопераційному періоді, лікуванню різних невідкладних та критичних станів сучасним медичним обладнанням та ефективної роботи персоналу;
  • загальне візуальне обстеження технічного стану відділення діалізу хірургічного корпусу, а саме стан внутрішнього оздоблення приміщень, стан підлоги та стелі;
  • загальне візуальне обстеження технічного стану частини підвальних приміщень пологового корпусу на предмет подальшого обладнання під мийно-дезинфікаційний комплекс.

За результатами роботи комісії сформовано акти загального обстеження стану будівель, споруд та конструкцій з висновками та рекомендаціями.

Також з метою забезпечення прозорої та підзвітної діяльності Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради реалізації права громадян на доступ до публічної інформації, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами) спеціалістами УБІ ММР додано набори даних на портал відкритих даних: титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою з актуальними даними на поточну дату, фінансова та бюджетна звітність, річний план закупівель, узагальнені результати аналізу ефективності бюджетних програм, перелік об'єктів капітального будівництва, організаційна структура УБІ ММР та Положення про УБІ ММР.