Мукачівська молодь проходить тренінг «Фасилітація в командах зі складною поведінкою»
Міська рада, опубліковано 12 січня 2023 року о 08:43

На базі Центру громадськості та національних культур 10 січня для дванадцяти амбіційних молодих людей, серед яких і учасники команди Мукачівська Молодіжна Рада, розпочався тренінг «Фасилітація в командах зі складною поведінкою».

Учасники тренінгу знайомилися із такими поняттями як конформізм, метод Такмана, горизонтальне та вертикальне лідерство, псевдокоманда, група та види груп тощо.

Проведення цього заходу та створення Інтеграційного хабу стало можливим завдяки проєкту «Створення простору та умов для соціальної згуртованості громадянського суспільства з постраждалих та приймаючих громад», який реалізується ГО «Маріупольська спілка молоді» за  сприяння ПРООН та УВКБ ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

#ІнтеграційнийХабМукачево